Сузана Манчиќ отсекогаш важела за една од најатрактивните жени во целиот регион. Таа стана најпозната како „лото девојка“, а со тоа ги освои срцата на гледачите кои беа заковани на малите екрани.

Сузана се испроба и во пејачките води, а со нејзината убавина блескаше насекаде, а доказ за тоа се фотографии од тој период.

На Инстаграм се појави фотографија стара речиси три децении на која Сузана е во елегантно издание, а нејзината убавина е опишана во коментарите, која буди спомени од дамнешни времиња.

View this post on Instagram

A post shared by estradnimuzickivremeplov (@estradnimuzickivremeplov)

Кој се сеќава на убавината на претставата „Сексплозија“, гласи еден коментар.