Ќерката на српскиот пејач Миле Китиќ која исто така е пејачка е една од најпознатите во регионот.

Фановите и фановите речиси го следат секој нејзин чекор, па така беше и овој пат кога младата Елена Китиќ објави фотографија која воодушеви многумина од фановите.

На истата таа позира со своето милениче- кучето, но она што ги изненади сите е скапоцениот розов автомобил.

„Оргинална барбика“, „Блазе си ти кога имаш толку пари“, се само дел од коментарите.

Инаку доказ дека автомобилот е повеќе од скапоцен е тоа што неодамна нејзиниот татко Миле за нејзин албум искеширал дури 150 илјади евра.

📸

📸

📸

📸

📸

📸