Атрактивната пејачка Диана Михајловиќ ги препоти фановите објавувајќи жешко селфи видео на својот Инстаграм профил.

Имено учесничката во актуелната сезона на „Ѕвездите на гранд“ сподели со фановите селфи видео на кое изгледа секси до болка.

Таа облечена во секси деколте се снимаше прилично прецизно во делот на градите кои едвај стоеја на место.

На глетката малкумина можеа да се воздржат, па ја преплавија пејачката со позитивни коментари, погледнете:

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸