СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Словенечката инфлуенсерка Денис Даме, иден член на реалното шоу „Задруга“, денеска се појави во зградата на „Пинк“ за да сними профил за влез во претстојната сезона.

Згодната девојка ги шокираше сите присутни, откако се појави со необични менѓуши, какви што до сега претпоставуваме дека немате видено ниту една девојка да носи.

Додека сите гледаа во нејзиниот совршен струк, атрактивната бринета ги избра овие обетки за денешното снимање на профилот.

Имено, ако погледнете поблиску, Денис има обетки во форма на машки полов орган.

Погледнете и самите:

📷

📷

📷

📷

📷

📷