СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Српската пејачка Невена Божовиќ (27) денеска се породи, дознава „Блиц“.

Невена роди девојче, а мајката и ќерката се чувствуваат добро.

Таа на наследничката и го даде името Анка, што потекнува од хебрејскиот јазик и значи „милост“.

Да потсетиме, сопругот на Невена е црногорскиот пилот Никола Ивановиќ, кого ретко го гледаме во јавноста.

– Успевам со помош на мојот сопруг. И двајцата се поддржуваме и се следиме во се. Можам да кажам дека исто и размислуваме, изјави во една прилика поранешната претставничка на Србија на Евросонг.