Секоја желба очигледно и е остварена на македонската пејачка Аделина Тахири, па така истото се случи и денеска на нејзиниот 30-ти роденден.

Имено таа роденденот го прославува во Монте Карло, Монако од каде сподели и фотографија од подарокот кој го добила.

Станува збор за чанта од брендот „Хермес“ која ја посакува секоја жена, додека претходно неколку часа пред нејзиниот роденден пејачката сподели дека била во еден луксузен ресторан со име „Sass Cafe Monaco“.

View this post on Instagram

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)

📷