СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ летува на луксузни дестинации, а сите едвај чекаат да објави нови фотографии во провокативни изданија.

Овој пат, наследничката на Цеца ги воодушеви сите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, младата пејачка објави фотографија во минијатурно бикини како позира на работ од базенот, а сите забележаа колку е извајано и исончано нејзиното тело.

„Зен“, напиша Анастасија во описот на фотографиите, а имаше и голем број позитивни коментари за нејзината фигура.

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷