СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

СЕМЕЈНА ТРАГЕДИЈА: Млад полицаец попладнево случајно го усмрти својот татко во несреќа Србија

Млад полицаец од Вршац најверојатно случајно со пиштол го погодил својот татко.

Од здобиените повреди со кои се здобил тој починал на пат кон болница, потврдија за РТС. Семејната трагедија во Вршац се случила утрово.

Се утврдуваат и околностите под кои се случила оваа несреќа, а истрагата која ја спроведува обвинителот на Вишото јавно обвинителство во Панчево се уште е во тек.

Младиот полицаец кој го погодил својот татко е во служба веќе неколку години.