Српската пејачка, или како што многумина ја нарекуваат „снаата на Лепа Брена“, Александра Пријовиќ е позната по својот глас, по бројните хитови, ни и по својот секси изглед.

Пријовиќ по породувањето, за кратко време ја доведе својата линија до совршенство, па многумина коментираат дека никогаш подобро не изгледала.

Но, како изгледаше пејачката пред стане позната и пред пластичните операции? Пејачката ги корегирала носот и усните, а кога станува збор за телото ги корегирала градите.

📷

📷

📷

А како денес изгледа Пријовиќ после сите тие естетски корекции, погледнете на следните фотографии:

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷

📷