Пејачката Тања Савиќ се појави во храбра комбинација со длабоко деколте во која привлекуваше воздишки.

Имено, Тања позираше во долг фустан со светки, а во преден план беа нејзините бујни гради, што доведе до коментари од типот: „Кукла“, „Преубава“, „Ќе ти излезе се жено“, „Баш претера“, Бомба каква што нема, „Баш се опушти, што ти требаше ова“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Да потсетиме, пејачката Тања Савиќ со месеци е во центарот на вниманието поради бурниот љубовен живот.

Таа со месеци е поврзувана со политичарот Драшко Станивуковиќ, но не сакаше многу да открива за нејзиниот љубовен живот по бурниот и скандалозен развод од Душан Јованчевиќ со кој има два сина.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸