Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „Жена од султана“ по својот најголем хит кој ја ланcираше на естрадата, настапи на вториот ден на Нова Година во еден клуб во Белград.

Таа пред публиката се појави во црн, тесно припиен до телото мини фустан, кој толку многу откриваше што има под него пејачката и горе и долу.

Имено, под црниот тесен фустан за цело време на Тијана и ѕиркаше долната облека, па со црните секси гаќички пејачката ги шокираше сите присутни.

Таа играше цела вечер и уживаше во својот настап со публиката, не сфаќајќи дека за цело време фустанот толку многу и се подигна, па долната облека наголено и се гледа. Токму затоа можеби и многумина откако тоа го забележале побрзаа да се фотографират со разголената „жена од султана“.

Пејачката кога видела дека пее речиси гола, во еден момент направила блиц пауза, па го пресоблекла фустанот, но…

Веќе било доцна бидејќи сите присутни веќе видоа што тоа таму долу на Тијана „и спие“, што таа потоа се обиде да го сокрие. (вистина.мк)

📷

📷

📷

📷