СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

СКАНДАЛ: Навивач тргна да го тепа Агим Ибраими (ВИДЕО)

Навивачите се вратија на трибините во албанскиот шампионат, а на дуелот меѓу Динамо и Лачи (1-1) се случи инцидент кога еден навивач сакаше да влезе на теренот и да се пресмета со поранешниот македонски репрезентативец Агим Ибраими.

Прво навивачот тргна да ја скокне оградата, но беше запрен од обезбедувањето, по што почна вербалната расправија и заканите кон Ибраими. Сепак, обезбедувањето спречи поголем инцидент.