TEKСТОТ ЗАПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМАТА (СКРОЛНЕТЕ НАДОЛЕ 👇👇👇)

Рита Ора, која е родена на територијата на Косово, не престанува да го провоцира светот, а јавноста во Србија ја памети по скандалот кога од компанијата „Епл“ бараше Косово да го вклучи на мапите како независна држава.

Овој пат пејачката не беше во центарот на вниманието поради нов политички скандал, туку поради моден невкус… Или поточно крена тензија со својата модна перверзија.

Имено, таа се појавила на една роденденска забава во „провиден стајлинг“. Со оглед на тоа што на себе имала некаква мрежа со качулка во боја на кожата, слободно може да се каже дека пејачката се појави гола во вртоглаво високи чевли, а „стајлингот“ го „дополни“ со накит.

Под провидната мрежеста наметка контроверзната Албанка долу носи само црни полутанга гаќички, а горе е сосема го*а.

Се чини дека ова изнервира голем број нејзини фанови, а многумина истакнаа дека не им е јасно зошто познатите дами се почесто се одлучуваат за оваа мрежа наместо за облека.

„Каков лош вкус“, „Ова е одвратно“, „Никогаш не би излегла вака на улица“, „Подобро би било да излезе го*а“… беа дел од коментарите, иако мажите во целост не се согласуваат и не мислат баш така.

📸

📸

📸

📸

📸

📸