СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Теа Таировиќ позгодна од кога и да е: Градите речиси голи, позира и во танга (ФОТО)

Популарната српска пејачка Теа Таировиќ која стана популарна со домашната снимка не престанува да изненадува. Таа на Инстаграм објави фотографија од новиот стајлинг од кој никој не остана рамнодушен.

Теа е во ултра кусо здолниште од кое се гледа буквално се. Здолништето е со светки, а до израз доаѓаат нејзините бујни гради.

View this post on Instagram

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

View this post on Instagram

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

View this post on Instagram

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

View this post on Instagram

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

View this post on Instagram

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)