СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Падна првиот снег во Србија (ВИДЕО)

Она што го најавија метеоролозите за денеска се оствари, падна првиот снег во Србија.

„Во недела дождовните облаци поминуваат над Србија и се движат кон исток со делумно разведрување, најпрво претпладне на север и запад од Србија. На врвот Копаоник и високите планини над 1.500 надморска височина може да осамне снег“, најавувијаметеоролозите.

На социјалните мрежи се појави видео од првите снегулки од Копаоник.

View this post on Instagram

A post shared by InfoKOP (@infokop)