СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ОБИД ЗА САМОУБИСТВО ВО БОЛНИЦА: 21 годишно момче утрово скокна од прозор од болницата во Зеница

Вистинската драма се одвивала утрово во кантоналната болница Зеница кога 21-годишен пациент се обидел да си го одземе животот скокајќи од прозорецот. Тој скокнал низ прозорецот од второто одделение и во таа прилика се здобил со тешки повреди.

Според дежурниот службеник во Оперативниот центар на Министерството за внатрешни работи (МВР) на Зеничко-добојскиот кантон (ЗДК), обидот за самоубиство се случил околу 10 часот.

– Лицето со иницијали М.М. од Нови Шехер, општина Маглај, се обидело да се самоубие скокајќи низ прозорецот од одделението – велат од полицијата.

Посочуваат дека истрагата е во тек.