Пејачката Сандра Африка, пред да стапат на сила мерките за забрана на работа на ноќните клубови и дискотеки, како на отворено, така и на затворен простор во Црна Гора, имаше настап во Будва, за кој, поради нејзиниот интригантен стајлинг, не престанува да се пишува.

Имено, Сандра на настапот се појави во бел фустна кој, како искоментираа многумина повеќе открил, отколку што покрил.

Додека ги пееше своите песни, еден обожавател ја снимил додека игра, а како изгледа тоа погледнете во продолжение:

View this post on Instagram

A post shared by 🎵🎵Bio/la sam tu🎵🎵 (@muzika_biosamtu)