Српската аптекарка Ана Милановиќ сподели ново видео и ги „запали“ социјалните мрежи.

Ана Милановиќ од Крагуевац и привлечна аптекарка, која не можеше да претпостави дека ќе привлече толку многу внимание во јавноста кога објави неколку снимки во бел мантил со неодоливо деколте на ТикТок, додека во аптеката пееше песни кои симболично имаат врска со лекови и болка.

Откако почна да објавува видеа секој ден во кои игра во заводлива гардероба, Ана повторно „скокна“ во нејзината униформа и уште еднаш ги запали мрежите.

Овој пат, таа ја откопча униформата на врвот за да го направи деколтето подлабоко, а витките нозе блескаа од долниот дел додека танцуваше на песната „Полако“ на Теа Таировиќ

Погледнете го видеото: