Водителката на телевизијата „Пинк“, Марија Егеља, доживеа голема непријатности за време на водење на програмата од страна поранешен учесник во реалното шоу „Задруга“.

Познатата ТВ личност не очекуваше дека ќе и се појави ријалити ѕвездата зад грб, врескаше, а кога се сврте го виде Филип Ѓукиќ, кој сакаше да ја запознае.

– Дали си луд!?, извика исплашената водителка.

– Ќе те обесам!, се закануваше Марија.

Видеото за упадот во програмата го сподели поранешниот „задругар“.

View this post on Instagram

A post shared by Filip Đukić (@don.filipo.tattoo)

– Почитувани гледачи, времето за денес е умерено облачно со краткотрајни упади на идиоти во областа околу Марија Егеља. Во случај краткотрајните (упади) да станат долготрајни, носете солзавец, се пошегува Ѓукиќ на социјалната мрежа Инстаграм.