СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА: Со стапови и тупаници брутално тепаа момче среде улица (ВИДЕО)

Во Сремска Митровица среде улица дошло до жестока тепачка. Како што може да се види на морничавата снимка на Инстаграм профилот „192“, група мажи брутално претепале млад човек со стапови и тупаници.

На крајот сите се оддалечиле од местото на настанот. Тоа се случило пред зградата на Судот. Засега не се познати детали, како и мотивот за нападот.

View this post on Instagram

A post shared by 192.RS (@192_rs)