СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Александра Пријовиќ и „Лексингтон бенд“ премиерно го промовираа видеоспотот за дуетската песна „Дојди си на себе“.

Многумина беа воодушевени од оваа музичка комбинација, а видеото предизвика бројни реакции.

Познато е дека дамите се слаби на Бојан Васковиќ, а повеќетосигурно нема да го тргнат погледот од Прија, која во ова видео изгледа толку предизвикувачки и секси што на жените ќе им набие комплекси, а мажите оваа расна убавица же ги остави подзинати со падната вилица.

Едноставно Александра изгледа позгодно и подобро од било кога, па затоа е несомнено дека Пријовиќ ќе те остави со подзината уста и тебе во „Дојди си на себе“, во следните неколку минути.

Впрочем, погледнете и самите: