Дара Бубамара веќе некое време е во центарот на вниманието поради љубовниот живот, но деновиве главна тема е нејзиното совршено бујно деколте.

Пејачката Дара Бубамара на социјалната мрежа Инстаграм на своите следбеници им подари нова фотосесија, на која позира во црна комбинација пред еден нејзин настап во Белградски клуб.

Нејзиното длабоко деколте можеби откри повеќе отколку што таа сакаше, но позитивните коментари со восхитувачка содржина не стивнуваат…

Погледнете:

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official)