СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ АВГУСТ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Популарниот пејач Здравко Чолиќ и неговата сопруга Александра веќе две децении се во брак и имаат две ќерки.

Нивната постара ќерка Уна е активна на социјалните мрежи каде што често добива комлименти за нејзиниот изглед.

Таа неодамна ги запали социјалните мрежи со фотографија на која позира во бикини, а во фокусот падна нејзиниот задник.

Нема сомнеж дека Уна е вистинска убавица.

View this post on Instagram

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

View this post on Instagram

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

View this post on Instagram

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

View this post on Instagram

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

View this post on Instagram

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)