Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм се пофали со новиот луксузен автомобил од марката „Mercedes Benz AMG“.

Имено, таа го фотографирала својот нов автомобил кој вреди повеќе од 150.000 евра.

Веруваме дека многуммина би сакале да се на нејзинот место, а како изгледа нејзината нова „машина“ погледнете во продолжение.

Познато е дека Дара сака скапоцени автомобили, претходниот го купи пред околу една година, исто така Мерцедес за кој искешира околу 100.000 евра.