СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: И Македонија си има своја Теа по која СИТЕ ВОЗДИВНУВААТ

Пејачката Теа Трајковска вчеравечер настапи на роденденот на Општина Кисела Вода со својот бенд, а за таа прилика таа избра да облече доста интересна, но и смела комбинација.

Пред настапот Теа сподели неколку фотографии од нејзиниот аутфит, односно таа облекла сино фустанче залепено за нејзиното тело, а пак предниот дел има отворено деколте…

Но, она што прво „паѓа“ во очи на фотките се нејзините совршено затегнати нозе…

Погледнете:

📸

📸

📸

📸

📸