СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ТЕЛО ЗА 10-КА: Теа Таировиќ со бомбастични фотки најави дека доаѓа во Македонија (ФОТО)

Српската пејачка Теа Таировиќ е добро позната по својата енергија, танцувачки вештини и волшебни облини. Таа речиси секој ден објавува нови содржини на Инстаграм, а овој пат ја покажа својата фигура.

Теа позираше во костим за капење покажувајќи рамен стомак.

„Се подготвувам за викенд“, напишала под објавата, а на фотографијата доби речиси 83.000 лајкови. Таировиќ на први и втори јули ќе настапи во Македонија, во Штип и СКопје.

„Убава, секси и огнена“, „Топ“, „Најубава“, „Колку совршена“, коментираа нејзините фанови под објавата.

Судејќи по коментарите, се чини дека на нејзината фигура не останале имуни ниту мажите, ниту жените.

📸

📸