Српската пејачка Јелена Карлеуша има армија обожаватели кои секојдневно ја опсипуваат со внимание.

Не е прв пат некој од нејзините обожаватели да истетовира стих од нејзината песна или нејзиниот лик, а Јеца со задоволство тоа го споделува на својот Инстаграм профил.

– И кога повторно би се родила, повторно би била јас!

– Секој ден, моите фанови, најдобрите фанови на оваа планета, прават се за да ми покажат љубов и поддршка… Никој нема обожаватели како мене, извинете драги колеги, но тоа е само факт, напиша неодамна Карлеуша со слика од тетоважа.