Пејачката Ивана Николиќ од популарното трио „Hurricane“ ги изненади сите со својата голема промена.

Имено таа во емисијата кај Огнен Амиџиќ се појави со нова фризура бојадисана во црвена боја, па веднаш сите започнаа да ја споредуваат со покојната пејачка Ксенија Пајчин која беше позната по таа боја на коса.

Сепак, новата промена падна во втор план кога гледачите видоа како таа прави безобразна поза покажувајќи го задникот и тангата на себе.

По ова, лавина коментари започнаа да се нижат на социјалните мрежи, а очигледно таа до завршување на емисијата не ни беше свесна за тоа.

📸

📸