Теодора Куниќ (23), ќерка на Сузана Манчиќ (60), неодамна се омажи во тајност во Лас Вегас за 20 години постар бизнисмен.

Ќерката на лото девојката  ја шокираше јавноста кога обелодени дека е во врска со значително постар маж, музичарот Небојша Куниќ.

Сузана не ни претпоставуваше дека Теодора ќе организира венчавка далеку од Србија и за тоа нема да каже никому.

-На Сузана и беше навистина жал што не присуствуваше на венчавката на ќерка си и што не ни знаеше дека таа ќе се мажи. Сепак Теодора и објасни дека импулсивно одлучиле да се венчаат во Америка, а планираат голема свадба во Белград, изјави извор близок до водителката.

Инаку парот се сврши во 2015 на патување во Виена.