Македонската водителка Лила Филиповска ужива на својот трет одмор годинава во Бодрум, Турција.

Лила секојдневно споделува видеа и фотографии од нејзините авантури таму, со кои ги воодушевува фановите.

Но, овој пат навистина изненади.

Таа сподели фотографии од себеси во црно бикини, кое одлично ги истакнува нејзините силикони.

Погледнете:

📷

📷