Атрактивната водителка и победничка на реалното шоу „Задруга 3“ Ива Гргуриќ привлекува внимание каде и да се појави.

Имено, таа овие жешки денови ги поминува на плажа, сунчајќи го своето бомбастично тело, а од фотографите кои што ги објави на социјалната мрежа на Инстаграм ќе останите без здив.

Гргуриќ со жешките фотографии ги запали социјалните мрежи, а коментарите на нејзина сметка само се нижат.

📷

📷

📷

📷

📷

Меѓутоа, Ива пред пластичните операции изгледаше многу поразлично.

Имено, во 2014 година таа учествуваше во спотот на изведувачите Схоми и Вук каде што изгледа непрепознатливо.

Според овие кадрови, Ива направила неколку естески корекции поради кои сега изгледа непрепознатливо. Се забележува дека ги корегирала усните и носот.

Во видеото погледнете како изгледаше Ива пред неколку години, па оцените колку се променила.