Пејачката Милица Павловиќ уште од првото појавување на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ привлекува големо внимание кон себе и по својот изглед и по своите песни, а сега отиде и чекор понатаму.

Милица позираше целосно гола, а сега на сите им покажа како изгледа нејзиното извајано тело, пишуваат вечерва српските медиуми.

Имено, Милица позирала во када во хотел и не била облечена, а фотографијата ја објавила на стори на инстаграм.

Еве како изгледа пејачката: