СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Најзгодната баба во Србија ја крена ногата и го покажа меѓуножјето

Мајката на поранешната „задругарка“ Александра Суботиќ, Љуба Пантовиќ, влегува во петтата деценија и изгледа најдобро до сега.

Таа на Инстаграм постојано го во разголени изданија го покажува своето извајано, мускулесто тело, а сега особено ги израдува своите следбеници со провокативни слики.

Љуба во минијатурно бикини го покажа своето тело од агол што мажите можеа само да го посакаат.

Подоцна објави дека ужива на јахта, а во моментот кога ќе ја крене ногата, ќе ви се „заврти во мозокот. Нејзините експлицитни фотографии се и реклама за нејзината работа како фитнес тренер, која таа ја работи покрај работата како инфлуенсер.