СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Најзгодната балканска старлета во танга на Миконос- глетка која не се пропушта!

Сандра Африка во последно време не објавуваше провокативни фотографии, но како што дојде летото во целиот свој сјај знаеме дека тоа е неизбежно.

Сандра летово отпатува за Миконос на летување, а таму се фотографираше во сите провокативни пози. Пејачката во оваа прилика ја покажа и својата исончана позадина, па нема сомнеж дека веќе некое време одмара во Грција.

Сандра позираше на лежалка носејќи црн костим за капење кој и ја истакна линијата на нејзиното совршено тело.

Таа се местеше, позираше од сите страни, а потоа се сврте со грбот кон камерата.

📸

📸

📸

📸