СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУЛИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

НЕ СЕ ПЛАШИ ОД АЈКУЛИ: Русокосата убавица позираше во танга во Хургада (ФОТО)

Атрактивната бугарска „фолкерка“ Андреа ги „запали“ социјалните“ мрежи со сексапилни фотки. Убавата пејачка одлучи да покажа со што располага:

Русокосата Андреа има речиси половина милион следбеници на Инстаграм,бројот на фанови се повеќе расте.

Причина за тоа е фактот што бугарската пејачка редовно објавува свои провокативните и разголени фотографии.

Сега Андреа Бугарија како што самата пејачка се преставува повторно покажа со што располага.

На последните фотки направени на плажа во Хургада Египет, Андреа е во топлес или со минијатурни бикини на себа, а во преден план се нејзините природни облини.

📸

📸

📸

📸

📸

📸

📸