Пејачката Неда Украден во Белград имала промоција на нејзиниот нов албум „Некогаш кога ова ќе помине“.

Неда за таа пригода носеше долг, елегантен фустан со висок шлиц.

„Ви благодарам на сите за незаборавната вечер“, напиша 70-годишната Неда на Инстаграм по промоцијата.

Таа сподели неколку моменти од Белград со своите придружници.

„Прекрасна си“, „Изгледаш прекрасно“, „Лејди, кралица“, „Дама со стил отсекогаш била и останува“, се некои од коментарите под објавата.

View this post on Instagram

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden)