Познатата српска водителка Јована Јеремиќ повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста поради последната објава на социјалните мрежи.

Имено, таа позираше разголена, а го соблече здолништето и позираше во тесна кошула.

– Јас и мојата шивачка. Таа се грижи за сè кога ќе ги добијам работите, бидејќи нема тесно парче облека во кое не можам да влезам. Колку потесно, тоа е Јована Јеремиќ! Не можам да поднесам „невешти“ работи. Тоа го носат жени кои кријат емоции, килограми, нечистотија од разни видови, грди мисли и своевидна фрустрација, напиша таа на својот Инстаграм.

– Еве, обрнете внимание на жените кои носат широки работи околу себе. Кажете ги вашите искуства. Значи, со мене, сè мора да биде под контрола! Точни мерки, испеглано, закачено, како во војска! Вашата мала која прави чуда, додаде Јована.

View this post on Instagram

A post shared by JOVANA JEREMIC MILOSEVIC (@jovanajeremicmilosevic)

View this post on Instagram

A post shared by JOVANA JEREMIC MILOSEVIC (@jovanajeremicmilosevic)

View this post on Instagram

A post shared by JOVANA JEREMIC MILOSEVIC (@jovanajeremicmilosevic)

View this post on Instagram

A post shared by JOVANA JEREMIC MILOSEVIC (@jovanajeremicmilosevic)