Познатата пејачка Тамара Тодевска на социјалните мрежи се пофали дека се подновила со нов ѕвер на четири тркала.

Таа објави неколку „стори“ на својот профил на Инстаграм, а на едно од нив напиша: „Здраво за мојата нова најдобра другарка“.

Имено, станува збор за „малечок“ градски автомобил од марката „Нисан“. За ова задоволство, познатата пејачка издвоила околу 16.000 евра.

Инаку Тодевска има уште еден автомобил кој го купи пред неколку години и за него плати 30.000 евра.

📷

📷