Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм ги сподели резултатите од вежбањето во теретана.

Познато е дека Анастасија Ражнатовиќ се грижи за својата линија, па очекувани се нејзините мускули на стомакот.

Таа доби голем број комплименти за својот изглед, а очигледно е дека наследничката на Цеца во голема мера е подготвена за летото.

Да потсетиме, ќерката на Цеца неодамна отвори свој салон за убавина.

📸

📸

📸