Српската пејачка Јелена Карлеуша веќе со денови престојува во Турција со своите ќерки и тетка, а по пожарот што се случи во хотелот во кој таа престојуваше, сега ги „запали“ мрежите со нови фотографии.

Имено, Карлеуша позираше во „најмалото бикини на светот“, како што многумина го нарекуваа. Јелена покажа волшебно тело, а нејзиниот задник дојде до израз.

Таа без срам ги покажа своите атрибути во танга на познат светски бренд, што предизвика ентузијазам кај нејзините следбеници на Инстаграм, па оваа објава собра речиси 100.000 лајкови за помалку од 24 часа.

-На што личиа ова?.. Ни оваа врвка не мораше… Ова ли е мајка, Срамота!… Ќерка ти ли те сликаше, се само дел од коментарите. Но, има и такви кои се воодушевени од изгледот на српската дива.

Фотографиите кои се граничат со перверзија можете да ги погледнете на нејзиниот Инстаграм профил.