Поп ѕвездата Јелена Карлеуша секоја година ги воодушевува своите следбеници со новогодишната атмосфера во својот дом, а тоа го направила и овојпат.

Имено, ЈК на својот профил на Инстаграм објавила видео на кое покажала како го украсила својот дом по повод празниците кои доаѓаат.

Во нејзиниот дом се е магично. Елката ја накитила со различи украси, мечиња, ирваси, а деталите се златна, сребрена, но и розева боја.

На сето тоа, пејачката ставила и ефект со снегулки и направила магична атмосфера.

„Се е така магично“, „Ова е како во рајот“, „Секогаш со стил“, „Рај за очи“, „Навистина е прекрасно“, „Секоја чест, преубаво е“ – се само дел од коментарите…

Погледнете:

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)