СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Најубавата српска политичарка се соблече: Ана Гроздановиќ зрачи со таков сексапил и одназад и однапред, што ќе ве опие со само еден поглед

Ана Гроздановиќ, функционерка на Главниот одбор на Социјалистичката партија на Србија, уште еднаш ја оправда титулата „најубава српска политичарка“.

Таа одново ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со серија фотографии додека се сонча во костим за капење.

Фаталната политичарка и кога е разголена изгледа беспрекорно како самовила, а прврзаниците ја наградија со грст позитивни коментари и комплименти.

Ана Гроздановиќ се фотографирала на лежалка во едноделен бел костим за капење кој ја истакнува нејзината неверојатна фигура – ​​тенок струк долги и витки нозе. Уживала во сончевите зраци, музиката која се слуша во позадина, па со споделените фотографии и видеа случајно или намерно ја бранува фантазијата на нејзините машки следбенци, а очигледно и жените не останале имуни на нејзиниот совршен изглед.

Познато е дека Гроздановиќ досега немала никакви естетски корекции на себе, факти што укажуваат дека таа е природна убавица. Нејзините политички потези, борби и одлуки, редовната и разновидна хуманитарна помош докажуваат колку оваа млада дама цели да ги постигне сите свои цели.

Се’ на се’, ретко кој може да одолее да не ја погледне оваа русокосата убавица, особено во вакво провокативно издание во кое Ана е попосакувана и попожелна и од самата власт.