СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ ЈУНИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Шакира непрепознатлива по раскинувањето со Пике (ФОТО)

Колумбиската пејачка Шакира за првпат е видена во Барселона по разделбата со Жерар Пике.

Според фотографиите објавени на Twitter, таа изгледа прилично уморно и загрижено, а многумина не можат да ја препознаат славната пејачка.

Папараците ги направиле фотографиите во текот на возење. Не треба да се занемари фактот дека нејзиниот татко е неодамна хоспитализиран по пад, што е дополнителен удар за пејачката. И додека Шакира тагува, Пике е редовен гостин на забави.

Шпанските медиуми пишуваат дека е виден во друштво на мистериозна русокоса на прослава во Стокхолм.

📸

📸

📸