На социјалните мрежи се појави видео од еден настап на пејачката Теа Таировиќ на кое се гледа како гостите ја китат со пари.

Како што може да се види на видеото додека гостите буквално ја посипуваат со пари пејачката, таа меша без престан додека во еден момент се случи и мал пех.

Имено додека таа играше во еден момент ѝсе виде целата града, но тоа не и значеше ништо па продолжи да меша и да собира бакшиш.

Видеото стана вирално откако беше ставено нецензурирано, а додека едни се во шок, други ја пофалија младата пејачка.

📷

📷

📷

📷

View this post on Instagram

A post shared by 🎵🎵Bio/la sam tu🎵🎵 (@muzika_biosamtu)