Водителката Сања Маринковиќ изненади многумина со нова објава на социјалната мрежа Инстаграм, кога објави фотографија на која покажа „премногу“.

Имено, авторката на емисијата „Магазин ин“ носеше смела комбинација на облека која ги истакна нејзините облини, но еден детаљ ги привлече сите погледи.

Покрај затегнатите нозе и бујното деколте, на водителката под фустанот и ѕирна долната облека. Веднаш следеа коментарите на многу фанови:

„Сања, убаво изгледаш“, „Презгодна си, но внимавај на тоа што се гледа под сукњата“. „Wow какви нозе, секоја чест Сања, ама обрати внимание на…“, гласат дел од коментарите.

Кога го видела „пропустот“, Сања брзо ја избришала фотографијата од Инстаграм и повеќе не може да се види.