СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

Емили Ратајковски се прошета со ГОЛИ ГРАДИ на модната писта (ФОТО 16+)

Eдна од најатрактивните манекенки на денешницата, Емили Ратајковски го запали Инстаграм со кратко, жешко видео во кое го покажа својот сексапил.

Убавата бринета е позната и по тоа што сака да ги споделува своите разголени фотографии, уживајќи во природните атрибути и одличната фигура, а нејзиниот Инстаграм е полн со провокативни слики во долна облека, костими за капење или такви на кои едноставно не носи ништо!

Овој пат прошета на писта без градник и во оригинален моден аутфит!

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

View this post on Instagram

A post shared by Tory Burch (@toryburch)