СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

ФОТО: Хана речиси гола на базен- една баба остана без здив, а кога ќе ја видите целосно гола… (16+)

Босанската инфлуенсерка Хана Хаџиавдагиќ-Табаковиќ последните денови од календарското лето ги поминува во Истра, од каде што ги радува своите следбеници на Инстаграм.

Многумина останаа без зборови кога ја видоа Хана речиси гола во базенот. Ниту жените не се воздржаа во своите коментари, па еден гласи:

-Како сопруга, мајка, баба … останав без здив. Има ли нешто поубаво од тоа да се види навистина убава жена?

📸