Српскиот пејач Саша Матиќ со години е во љубов со Ангелина која е вистинска убавица и сака да се пофали со тоа што го поседува.

Двајцата се во брак од 2003 година и имаат две деца.

Саша и Ангелина во една прилика беа на летување во Занзибар заедно со двете ќерки, а неговата сопруга ги воодушеви сите откако ја видоа во костим за капење.

Позитивните коментари само се нижеа под фотографиите, а пејачот очигледно е горд со тоа што го поседува покрај себе.

-Сопругата и ќерките се навикнаа поради работата да не бидам често дома, кога сум дома се трудам да го поминам времето со нив. Често патуваме, рече во една прилика Саша.

📸

📸