СТАТИЈАТА ПОЧНУВА ВЕДНАШ ПОД РЕКЛАМИТЕ!

МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА! НАШИОТ ПОРТАЛ ЗА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ ВИ НУДИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА БАНЕР РЕКЛАМИ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА 50% ПОПУСТ! ИСКОРИСТЕТЕ ЈА МОЖНОСТА И ДАЈТЕ МУ КРИЛЈА НА ВАШИОТ БИЗНИС

СО САМО ЕДЕН КЛИК И ЛАЈК НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА МОЖЕ ДА ГИ СЛЕДИТЕ НАЈНОВИТЕ И НАЈБРЗИ ВЕСТИ ОД МАКЕДОНИЈА, БАЛКАНОТ И СВЕТОТ! БИДЕТЕ ПРВИ ИНФОРМИРАНИ СО САМО ЕДЕН КЛИК!

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА ПОПЛАДНЕВО: Шестгодишно дете загина откако падна во корито од машина за сушење пченка во Хрватска

Во местото Пољана во Хрватска и покрај реанимацијата, дете починало откако паднало во корито на машина за сушење пченка.

Дете (родено 2016 година) загина во Пољана откако паднало во корито на машина за сушење пченка. Полицијата за несреќата добила пријава во 16:45 часот.

– Како што неофицијално дознаваме, починало шестгодишно девојче. Екипата за брза помош се обидела да ја реанимира, но безуспешно, јавуваат хрватските медиуми.

Трагедијата се случила на улицата „Браќе Салача“ кај куќниот број 15. Ќе следи истрага, информираат од полициската управа на Пожега-Славонска.