Маж починал доцна синоќа на свадбена веселба во ресторан лоциран во белградската урбана населба Кошутњак, јавуваат утрово белградските медиуми.

– Екипата на Брзата помош дошла на местото и се обидела со реанимација на лицето, но за жал безуспешно, објави порталот „Телеграф“.рс.

Според порталот, мажот бил на свадба кога му се слошило.